Change Language
han_web_tasarim_logo
Sosyal Medya
Ana Sayfa Biz Kimiz ? Neler Yaparız ? Müşterilerimiz Bilgi / Destek İletişim Blog

WEB PROGRAMLAMA

 
web-tasarimi
Web Tasarımı
Web Programlama
Web Hosting
Web Teknik Destek
Alan Adı Tescili
E Ticaret Sistemleri
Adwords Reklamları
Seo Hizmetleri
Fotoğraf Çekimi
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Sosyal Medya
Grafik Tasarımı
 
web_programlama
TALEBE ÖZEL SCRİPT / WEB PROGRAMLARI

Web siteniz üzerinden ihtiyacınıza uygun olarak ürettiğimiz web programlama teknikleri ile işinizi daha kolay bir hale getirebileceğiniz veya müşteri potansiyelinizi arttırabileceğiniz çözümler sunmaktaktayız.

 
İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ

İster tarafımızca tasarlanmış olsun, ister mevcut siteniz olsun içerik yönetim sistemlerimiz ile sitenizi kolayca yönetebilmeniz mümkün.

 

İçerik yönetim sistemlerimiz karışık yönetim panellerine nazaran, her türlü kullanıcı göz önünde bulundurularak mümkün olunan en kolay şekilde tasarlanmış ve programlanmıştır.  

 
AKTİF WEB FORMLARI

Web sitenizi ziyaret eden ziyaretçi veya kullanıcıların kullandıkları en aktif yöntem olarak bilinen web formları ile ziyaretçilerinize size ulaşabilmeleri için alternatif bir yol sunabilirsiniz.

 

Etkileşimli web formları ; insan kaynakları formu, sipariş formu, hizmet talep formu, iletişim formu, randevu formu gibi birçok formatta web sitenize entegre edilebilmektedir.

 
ÖDEME VE SİPARİŞ SİSTEMLERİ

Web siteniz üzerinden ürün satabilmeniz veya sipariş alabilmeniz için sunduğumuz ödeme ve sipariş sistemleri ile satışlarınızı arttırabilmeniz şimdi daha kolay.

 

Online sanal pos, offline sanal pos, payu, paypal, havale, eft, mail order ile ödeme gibi birçok ödeme seçeneğinden birini seçebilir ve satış yapmaya başlayabilirsiniz.